XTEMOS ELEMENT

POST ELEMENT STYLE MASONRY

Straipsniai

PENKIOS PRIEŽASTYS, KODĖL FOOTLOGIX® YRA GERIAUSIA PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA

Ieškote geriausių priemonių pėdų priežiūrai? Jūs nesate vieninteliai. Maždaug 85% gyventojų kenčia nuo pėdų ar su pėdomis susijusių problemų, nuo varginančio odos išsausėjimo iki sudėtingų pėdų odos būklių. Gydytojai ir pedikiūro specialistai visame pasaulyje pripažįsta, kad greitas gyvenimo tempas ir neteisinga mityba turi neigiamą įtaką sveikatai. Odos ir nagų problemų dabar daugiau nei bet kada anksčiau. Daugelis pėdų priežiūros priemonių suteikia tik laikiną pagerėjimą, tad nenuostabu, kad daugelis žmonių tikisi surasti priemones, kurios suteiktų akivaizdžius teigiamus pokyčius pėdų odoje.

Taigi, kokia turėtų būti geriausia pėdų priežiūrai skirtų priemonių linija? Veiksmingi ir inovatyvūs ingredientai yra būtini kokybiškose pėdų priežiūros priemonėse, tačiau yra ir daugiau svarbių rodiklių. Geriausios pėdų priežiūros priemonės privalo veiksmingai pristatyti tas veikliąsias medžiagas į gilius odos sluoksnius, suaktyvindamos gyvybiškai svarbias odos funkcijas ir užtikrindamos tinkamą odos drėkinimą. Be to, geriausios pėdų priežiūros priemonės niekada neturėtų pakenkti pėdų odai pvz. sukelti odos deginimo pojūtį ar užkimšti odos porų savo “sunkia” konsistencija. Idealu, jei pėdų priežiūros priemonės yra saugios bet kokiai pėdų odai (net sergantiems cukriniu diabetu ar turintiems susilpnėjusią organizmo imuninę sistemą!). Idealios pėdų priežiūros priemonės turi suteikti pėdoms greitą ir ilgai išliekančią pagalbą (už prieinamą kainą!) ir niekada nepalikti lipnaus sluoksnio.

Tai iš tiesų didelis iššūkis! Tiesa, tik vienas prekinis ženklas atitinka visus reikalavimus ir siūlo priemones, kurios patenkina visus šiandienos klientų pėdų odos poreikius. Nesvarbu ar kenčiate nuo skausmingų nuospaudų, gilių įtrūkimų, kovojate su nemaloniu pėdų kvapu, kenčiate nuo “atleto pėdos“ ar susiduriate su kitomis pėdų odos problemomis, yra 5 priežastys, kodėl Footlogix® yra geriausias prekinis ženklas rinkoje.

1. FOOTLOGIX® - VIENINTELĖ PASAULYJE PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA, SUKURTA REMIANTIS DERMAL INFUSION TECHNOLOGIJA (DIT).

Footlogix® – pirmoji ir vienintelė pasaulyje PEDICEUTICAL® Pėdų Priežiūros Priemonių linija putų pavidalu su Dermal Infusion Technology® (DIT) technologija. DIT – tai unikali “transporto priemonė”, kuri perneša aktyviuosius ingredientus pro raginį odos sluoksnį (Stratum Corneum) į gilesnius epidermio sluoksnius ir leidžia odai sveikai funkcionuoti. Tai technologija, kuri užtikrina, kad Footlogix® aktyvieji ingredientai pasieks reikiamas odos vietas. Nei vienos kitos kompanijos priemonių pėdų priežiūrai poveikis neparemtas DIT technologija.

Kaip veikia DIT? Dermal Infusion Technology® atkartoja odos barjerinę funkciją tam, kad įsiskverbtų į odą. Su DIT yra sukuriamas apsauginis barjeras, kuris yra pralaidus, neužkemša porų. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad DIT efektyviai padidina drėgmės išlaikymą odoje ir suformuoja apsauginį odos barjerą nuo dirgiklių ir drėgmės praradimo.

2. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS APRŪPINA ODĄ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SUDEDAMOSIOMIS DALIMIS TARP JŲ IR PATENTUOTA ANTIMIKROBINIU POVEIKIU PASIŽYMINČIA SPIRULINA (SPIRALEEN®).

Footlogix® priemonių sudėtyje yra aukščiausios kokybės sudedamosios dalys kaip Urea (šlapalas), kuris pasižymi geru drėkinamuoju poveikiu ir apsaugo nuo vandens netekimo; Q10 (CoQ10) kofermentas, yra svarbus antioksidantas, atlieka energijos nešėjo darbą ląstelėse; įvairūs eteriniai aliejai, kurie pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu ir raminamuoju poveikiu, veikia kaip dekongestantai.

Be to, kai kuriose Footlogix® priemonėse yra Spiraleen®, unikalus antimikrobinis patentuotas Footlogix® koncentratas. Šis Footlogix® sukurtas biologiškai aktyvaus mikro dumblio ekstraktas užtikrina optimalią ląstelių apsaugą, skatina regeneracijos procesus ir stimuliuoja kolageno sintezę odoje, suteikia stiprumo nagams. Veiksmingas Spiraleen® ekstraktas suteikia gerą apsaugą nuo mikrobų, stiprina odos apsauginį barjerą. Pėdų oda atrodys graži ir sveika. Footlogix® yra vienintelė kompanija gaminanti pėdų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra Spiraleen® ekstraktas.

3. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS GREITAI ĮSIGERIA Į ODĄ, SUTEIKIA ILGALAIKĮ DRĖKINIMĄ, NEPALIEKA LIPNAUS SLUOKSNIO.

Daugelis gamintojų, kaip priemonių pėdoms privalumą, akcentuoja susidariusią lipnią plėvelę odos paviršiuje, kuri neleidžia drėgmei išgaruoti ir suteikia odai apsaugą. Dažnai tokia lipni oda kelia nemalonius pojūčius, tačiau daugelis tą plėvelę supranta kaip įrodymą, kad pėdų priežiūros priemonė yra veiksmingai drėkinanti.  Deja, tai ne visada tiesa. Dažniausiai drėkinimo pojūtis yra laikinas, o riebi plėvelė turi okliuzinį veikimą t. y. neleidžia odai atlikti gyvybiškai svarbių funkcijų. PVZ.: priemonės, turinčios okliuzinį veikimą, gali užkimšti prakaito liaukas, todėl sutrinka prakaitavimas, toksinų šalinimas.

Footlogix® pėdų priežiūros priemonės yra geriausios, nes jos yra kitokios. Visos Footlogix® priemonės yra ne okliuzinio veikimo, netrikdo natūralių odos procesų, leidžia odai atlikti visas gyvybiškai svarbias funkcijas. Footlogix® priemonės veiksmingai saugo odą nuo drėgmės praradimo. Footlogix® patentuotas ingredientų mišinys suformuoja nematomą apsauginį sluoksnį, kuris sulaiko drėgmę ir suteikia ilgalaikį drėkinimą ypatingai sausai pėdų odai. Footlogix® priemonės nepalieka tiršto, lipnaus sluoksnio odos paviršiuje. Tiesiog užsitepkite ir eikite! Mautis kojines ir autis avalyne galite iš karto.

4. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS YRA SAUGIOS KIEKVIENAM.

Pačios geriausios pėdų priežiūros priemonės turėtų būti saugios visiems. Footlogix® ypatingai veiksminga, be jokių agresyvių medžiagų priemonių linija, kurią saugu naudoti visiems: ir sergantiems cukriniu diabetu, ir senjorams, ir imuninės sistemos sutrikimus turintiems asmenims. Tiesą sakant, drėkinamąsias procedūras su Footlogix® priemonėmis pėdų priežiūros specialistai rekomenduoja visiems, kenčiantiems nuo įvairių pėdų odos ir nagų ligų.

5. FOOTLOGIX® UNIKALIOS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI SKIRTOS PRIEMONĖS PUTŲ PAVIDALU UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ!

Footlogix® – finansiškai racionalus pasirinkimas, o tai yra dar viena svari priežastis, kodėl rinktis šias priemones. Footlogix® supranta, kad net ir geriausios priemonės turi būti finansiškai naudingos. Būtent dėl šios priežasties Footlogix® priemonės yra ypač koncentruotos. Užtenka tik vieno nedidelio graikiško riešuto dydžio putų kamuoliuko, kad pėdų oda būtų tinkamai sudrėkinta – iš vieno putų flakono bus net 160 kamuoliukų! Palyginimui, įprastų kremų pėdų priežiūrai sudėtyje yra daug vandens, todėl, norint pasiekti akivaizdžių rezultatų, kremą reikia tepti gausiai. Taigi, tradicinio kremo pėdoms išeiga yra akivaizdžiai didesnė nei tokios pat talpos Footlogix® putų flakono. Trumpai tariant, Footlogix® pėdų priežiūros priemonės kiekis vienam klientui kainuoja mažiau ir duoda geresnių rezultatų nei kitų kompanijų produktai.

Footlogix Priemonės – tai kas geriausia dabartiniu metu rinkoje. Tai mokslo ir gamtos vienybė, kuri leidžia pasiekti stulbinamų pėdų odos pokyčių, kurių taip reikia šiandienos žmogui.

Straipsniai

SURAGĖJUSI PĖDŲ ODA

PROBLEMA

Nuospauda pėdose susiformuoja tuomet, kai stora, sukietėjusi oda kaupiasi nuolatinės trinties ar spaudimo vietose, dažniausiai pėdos apačioje ir šonuose.

Kartais vidiniai ar išoriniai veiksniai sutrikdo vienodą kūno svorio pasiskirstymą ant kojų. Tos pėdų vietos, kurios nėra pritaikytos tokiam nuolatiniam kūno svoriui atremti, sukietėja arba sustorėja. Netinkama avalynė taip pat yra dažna nuospaudų ant pėdų ar didžiojo piršto susidarymo priežastis.

Negražios ir nepatogios nuospaudos iš tikrųjų yra apsauginis organizmo mechanizmas – tai būdas, kuriuo kūnas apsaugo odą nuo įtrūkimų, atsirandančių dėl nuolatinio dirginimo. Ši apsauga ypač svarbi senjorams, kurių pėdų oda yra labai plona; diabetu sergantiems, kuriems įtrūkimas odoje gali sukelti gyvybei pavojingą infekciją; taip pat sportininkams, bėgikams, šokėjams ir visiems kitiems, kurie savo veikloje patiria nuolatinę trintį. Nuospaudos gali tapti itin storos ir kietos. Tuomet stipriai nukenčia gyvenimo kokybė; skausmingos nuospaudos gali tapti komplikacijų priežastimi. Būtent dėl to labai svarbu tinkamai pasirūpinti nuospaudomis t. y. naudoti specialias priemones bei specialią techniką jų nuėmimui ir priežiūrai, kai nuospaudos suminkštinamos ir sumažinamos iki tokio lygio, kad pėdos tampa gražios ir sveikos.

NUOSPAUDŲ PĖDOSE PRIEŽIŪRA

Paprastai, pašalinus dirginimo priežastį (pvz. netinkamą avalynę), nuospauda nustoja didėti, tačiau ji išlieka. Kad ir kaip norėtųsi pašalinti nuospaudą su skustuvu, peiliuku ar kitu aštriu įrankiu, to daryti nerekomenduojama, netgi, jei tai atlieka profesionalus pedikiūro specialistas. Tokios procedūros yra ne tik pavojingos, o daugelyje pasaulio šalių, netgi draudžiamos. Tinkama priežiūra ne tik sumažins suragėjusios odos sankaupas, bet ir padės išvengti jų ateityje.

Stiprių cheminių preparatų, naudojamų nuospaudų minkštinimui, sudėtyje yra tokie stiprios koncentracijos ingredientai kaip salicilo rūgštis ar kalio hidroksidas. Šios medžiagos gali dirginti odą arba sukelti cheminį gležnos odos nudegimą. Beje reikėtų vengti tirštos konsistencijos kremų ar “sunkių” losjonų. Manoma, jog tokios priemonės minkština nuospaudas, tačiau jos yra riebios, lėtai absorbuojasi ir paprastai duoda tik trumpalaikius rezultatus.

Geriausia pėdų odos priežiūros procedūra prasideda nuo profesionalaus pedikiūro, kurio metu naudojamos švelnios, bet ypač veiksmingos nuospaudų šalinimo priemonės. Jeigu jus vargina nuospaudos, ieškokite neagresyvių nuospaudų šalinimo priemonių, kurių sudėtyje yra Urėja (šlapalas). Urėja yra galutinis baltymų apykaitos produktas bei drėkiklis, kuris pasižymi unikalia savybe pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje. Urėja skatina odos eksfoliaciją – atlaisvina suragėjusias odos paviršiuje esančias ląsteles, nepažeidžiant natūralių odoje vykstančių procesų. Urėja turi antibakterinių bei priešuždegiminių savybių.

Visi norime turėti sveikas ir gražias pėdas ištisus metus. Mes norime, kad Jūs drąsiai avėtumėte atviras basutes.

FOOTLOGIX SPRENDIMAS

Footlogix® siūlo saugiausią ir veiksmingiausią sprendimą, kaip suminkštinti ir sumažinti nuospaudas su profesionalia Footlogix® pėdų priežiūros priemonių linija. Profesionalus pedikiūro specialistas padės atpažinti nuospaudos tipą bei kitas pėdų odos problemas. Įvertinęs pėdų būklę, meistras paprašys panardinti pėdas į vonelę, atliks odos šveitimą ir pradės nuospaudos šalinimo procedūrą. Su Footlogix® priemonėmis pedikiūro specialistas saugiai ir veiksmingai sumažins nuospaudas ir džiaugsitės neįtikėtinais pėdų odos pokyčiais.

Footlogix® Foot Soak (Pėdų vonelė): subalansuoja odos pH, turi antimikrobinių savybių, puikiai tinka sergantiems diabetu. Švelniai nuplauna nešvarumus ir nesausina odos. Sudėtyje yra Urėja – ingredientas, kuris minkština nuospaudas ir paruošia pėdas kitam procedūros žingsniui.

Footlogix® Callus Softener (Nuospaudų minkštiklis): šis profesionaliam naudojimui skirtas produktas purškiamas ant pėdų ir kojos pirštų. Veiksmingai minkština nuospaudas ir odeles aplink nagus. Nuospaudų minkštiklio po panaudojimo nereikia nuplauti, nes tai priemonė, kuri drėkina odą ilgai po procedūros.

Footlogix® Stainless Steel File (Nerūdijančio plieno lopetėlė): pamirkius pėdas vonelėje ir užpurškus Footlogix® nuospaudų minkštikliu, nerūdijančio plieno lopetėlė greitai ir veiksmingai pašalins suragėjusią odą. Šią dvipusę lopetėlę lengva išvalyti, dezinfekuoti ar sterilizuoti. Tai lopetėlė, kuri nedrasko odos!

Po pedikiūro būtina naudoti tinkamą Footlogix® pėdų priežiūros priemonę namuose. Tik tuomet pėdų oda bus tinkamai drėkinama ir saugoma. Jūsų pedikiūro specialistė patars, kokia priemonė tiks Jums!

Naudojant Footlogix® priemones sulauksite neįtikėtinų pėdų odos pokyčių. Rekomenduojama:

  • Suragėjusiai odai bei sausoms odelėms
  • Sausai odai ir nagams
  • Žmonėms, sergantiems Diabetu
  • Visiems, kuriems reikalinga pėdų priežiūra
XTEMOS ELEMENT

POST ELEMENT STYLE MASK ON IMAGE

Straipsniai

PENKIOS PRIEŽASTYS, KODĖL FOOTLOGIX® YRA GERIAUSIA PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA

Ieškote geriausių priemonių pėdų priežiūrai? Jūs nesate vieninteliai. Maždaug 85% gyventojų kenčia nuo pėdų ar su pėdomis susijusių problemų, nuo varginančio odos išsausėjimo iki sudėtingų pėdų odos būklių. Gydytojai ir pedikiūro specialistai visame pasaulyje pripažįsta, kad greitas gyvenimo tempas ir neteisinga mityba turi neigiamą įtaką sveikatai. Odos ir nagų problemų dabar daugiau nei bet kada anksčiau. Daugelis pėdų priežiūros priemonių suteikia tik laikiną pagerėjimą, tad nenuostabu, kad daugelis žmonių tikisi surasti priemones, kurios suteiktų akivaizdžius teigiamus pokyčius pėdų odoje.

Taigi, kokia turėtų būti geriausia pėdų priežiūrai skirtų priemonių linija? Veiksmingi ir inovatyvūs ingredientai yra būtini kokybiškose pėdų priežiūros priemonėse, tačiau yra ir daugiau svarbių rodiklių. Geriausios pėdų priežiūros priemonės privalo veiksmingai pristatyti tas veikliąsias medžiagas į gilius odos sluoksnius, suaktyvindamos gyvybiškai svarbias odos funkcijas ir užtikrindamos tinkamą odos drėkinimą. Be to, geriausios pėdų priežiūros priemonės niekada neturėtų pakenkti pėdų odai pvz. sukelti odos deginimo pojūtį ar užkimšti odos porų savo “sunkia” konsistencija. Idealu, jei pėdų priežiūros priemonės yra saugios bet kokiai pėdų odai (net sergantiems cukriniu diabetu ar turintiems susilpnėjusią organizmo imuninę sistemą!). Idealios pėdų priežiūros priemonės turi suteikti pėdoms greitą ir ilgai išliekančią pagalbą (už prieinamą kainą!) ir niekada nepalikti lipnaus sluoksnio.

Tai iš tiesų didelis iššūkis! Tiesa, tik vienas prekinis ženklas atitinka visus reikalavimus ir siūlo priemones, kurios patenkina visus šiandienos klientų pėdų odos poreikius. Nesvarbu ar kenčiate nuo skausmingų nuospaudų, gilių įtrūkimų, kovojate su nemaloniu pėdų kvapu, kenčiate nuo “atleto pėdos“ ar susiduriate su kitomis pėdų odos problemomis, yra 5 priežastys, kodėl Footlogix® yra geriausias prekinis ženklas rinkoje.

1. FOOTLOGIX® - VIENINTELĖ PASAULYJE PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA, SUKURTA REMIANTIS DERMAL INFUSION TECHNOLOGIJA (DIT).

Footlogix® – pirmoji ir vienintelė pasaulyje PEDICEUTICAL® Pėdų Priežiūros Priemonių linija putų pavidalu su Dermal Infusion Technology® (DIT) technologija. DIT – tai unikali “transporto priemonė”, kuri perneša aktyviuosius ingredientus pro raginį odos sluoksnį (Stratum Corneum) į gilesnius epidermio sluoksnius ir leidžia odai sveikai funkcionuoti. Tai technologija, kuri užtikrina, kad Footlogix® aktyvieji ingredientai pasieks reikiamas odos vietas. Nei vienos kitos kompanijos priemonių pėdų priežiūrai poveikis neparemtas DIT technologija.

Kaip veikia DIT? Dermal Infusion Technology® atkartoja odos barjerinę funkciją tam, kad įsiskverbtų į odą. Su DIT yra sukuriamas apsauginis barjeras, kuris yra pralaidus, neužkemša porų. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad DIT efektyviai padidina drėgmės išlaikymą odoje ir suformuoja apsauginį odos barjerą nuo dirgiklių ir drėgmės praradimo.

2. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS APRŪPINA ODĄ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SUDEDAMOSIOMIS DALIMIS TARP JŲ IR PATENTUOTA ANTIMIKROBINIU POVEIKIU PASIŽYMINČIA SPIRULINA (SPIRALEEN®).

Footlogix® priemonių sudėtyje yra aukščiausios kokybės sudedamosios dalys kaip Urea (šlapalas), kuris pasižymi geru drėkinamuoju poveikiu ir apsaugo nuo vandens netekimo; Q10 (CoQ10) kofermentas, yra svarbus antioksidantas, atlieka energijos nešėjo darbą ląstelėse; įvairūs eteriniai aliejai, kurie pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu ir raminamuoju poveikiu, veikia kaip dekongestantai.

Be to, kai kuriose Footlogix® priemonėse yra Spiraleen®, unikalus antimikrobinis patentuotas Footlogix® koncentratas. Šis Footlogix® sukurtas biologiškai aktyvaus mikro dumblio ekstraktas užtikrina optimalią ląstelių apsaugą, skatina regeneracijos procesus ir stimuliuoja kolageno sintezę odoje, suteikia stiprumo nagams. Veiksmingas Spiraleen® ekstraktas suteikia gerą apsaugą nuo mikrobų, stiprina odos apsauginį barjerą. Pėdų oda atrodys graži ir sveika. Footlogix® yra vienintelė kompanija gaminanti pėdų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra Spiraleen® ekstraktas.

3. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS GREITAI ĮSIGERIA Į ODĄ, SUTEIKIA ILGALAIKĮ DRĖKINIMĄ, NEPALIEKA LIPNAUS SLUOKSNIO.

Daugelis gamintojų, kaip priemonių pėdoms privalumą, akcentuoja susidariusią lipnią plėvelę odos paviršiuje, kuri neleidžia drėgmei išgaruoti ir suteikia odai apsaugą. Dažnai tokia lipni oda kelia nemalonius pojūčius, tačiau daugelis tą plėvelę supranta kaip įrodymą, kad pėdų priežiūros priemonė yra veiksmingai drėkinanti.  Deja, tai ne visada tiesa. Dažniausiai drėkinimo pojūtis yra laikinas, o riebi plėvelė turi okliuzinį veikimą t. y. neleidžia odai atlikti gyvybiškai svarbių funkcijų. PVZ.: priemonės, turinčios okliuzinį veikimą, gali užkimšti prakaito liaukas, todėl sutrinka prakaitavimas, toksinų šalinimas.

Footlogix® pėdų priežiūros priemonės yra geriausios, nes jos yra kitokios. Visos Footlogix® priemonės yra ne okliuzinio veikimo, netrikdo natūralių odos procesų, leidžia odai atlikti visas gyvybiškai svarbias funkcijas. Footlogix® priemonės veiksmingai saugo odą nuo drėgmės praradimo. Footlogix® patentuotas ingredientų mišinys suformuoja nematomą apsauginį sluoksnį, kuris sulaiko drėgmę ir suteikia ilgalaikį drėkinimą ypatingai sausai pėdų odai. Footlogix® priemonės nepalieka tiršto, lipnaus sluoksnio odos paviršiuje. Tiesiog užsitepkite ir eikite! Mautis kojines ir autis avalyne galite iš karto.

4. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS YRA SAUGIOS KIEKVIENAM.

Pačios geriausios pėdų priežiūros priemonės turėtų būti saugios visiems. Footlogix® ypatingai veiksminga, be jokių agresyvių medžiagų priemonių linija, kurią saugu naudoti visiems: ir sergantiems cukriniu diabetu, ir senjorams, ir imuninės sistemos sutrikimus turintiems asmenims. Tiesą sakant, drėkinamąsias procedūras su Footlogix® priemonėmis pėdų priežiūros specialistai rekomenduoja visiems, kenčiantiems nuo įvairių pėdų odos ir nagų ligų.

5. FOOTLOGIX® UNIKALIOS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI SKIRTOS PRIEMONĖS PUTŲ PAVIDALU UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ!

Footlogix® – finansiškai racionalus pasirinkimas, o tai yra dar viena svari priežastis, kodėl rinktis šias priemones. Footlogix® supranta, kad net ir geriausios priemonės turi būti finansiškai naudingos. Būtent dėl šios priežasties Footlogix® priemonės yra ypač koncentruotos. Užtenka tik vieno nedidelio graikiško riešuto dydžio putų kamuoliuko, kad pėdų oda būtų tinkamai sudrėkinta – iš vieno putų flakono bus net 160 kamuoliukų! Palyginimui, įprastų kremų pėdų priežiūrai sudėtyje yra daug vandens, todėl, norint pasiekti akivaizdžių rezultatų, kremą reikia tepti gausiai. Taigi, tradicinio kremo pėdoms išeiga yra akivaizdžiai didesnė nei tokios pat talpos Footlogix® putų flakono. Trumpai tariant, Footlogix® pėdų priežiūros priemonės kiekis vienam klientui kainuoja mažiau ir duoda geresnių rezultatų nei kitų kompanijų produktai.

Footlogix Priemonės – tai kas geriausia dabartiniu metu rinkoje. Tai mokslo ir gamtos vienybė, kuri leidžia pasiekti stulbinamų pėdų odos pokyčių, kurių taip reikia šiandienos žmogui.

Straipsniai

SURAGĖJUSI PĖDŲ ODA

PROBLEMA

Nuospauda pėdose susiformuoja tuomet, kai stora, sukietėjusi oda kaupiasi nuolatinės trinties ar spaudimo vietose, dažniausiai pėdos apačioje ir šonuose.

Kartais vidiniai ar išoriniai veiksniai sutrikdo vienodą kūno svorio pasiskirstymą ant kojų. Tos pėdų vietos, kurios nėra pritaikytos tokiam nuolatiniam kūno svoriui atremti, sukietėja arba sustorėja. Netinkama avalynė taip pat yra dažna nuospaudų ant pėdų ar didžiojo piršto susidarymo priežastis.

Negražios ir nepatogios nuospaudos iš tikrųjų yra apsauginis organizmo mechanizmas – tai būdas, kuriuo kūnas apsaugo odą nuo įtrūkimų, atsirandančių dėl nuolatinio dirginimo. Ši apsauga ypač svarbi senjorams, kurių pėdų oda yra labai plona; diabetu sergantiems, kuriems įtrūkimas odoje gali sukelti gyvybei pavojingą infekciją; taip pat sportininkams, bėgikams, šokėjams ir visiems kitiems, kurie savo veikloje patiria nuolatinę trintį. Nuospaudos gali tapti itin storos ir kietos. Tuomet stipriai nukenčia gyvenimo kokybė; skausmingos nuospaudos gali tapti komplikacijų priežastimi. Būtent dėl to labai svarbu tinkamai pasirūpinti nuospaudomis t. y. naudoti specialias priemones bei specialią techniką jų nuėmimui ir priežiūrai, kai nuospaudos suminkštinamos ir sumažinamos iki tokio lygio, kad pėdos tampa gražios ir sveikos.

NUOSPAUDŲ PĖDOSE PRIEŽIŪRA

Paprastai, pašalinus dirginimo priežastį (pvz. netinkamą avalynę), nuospauda nustoja didėti, tačiau ji išlieka. Kad ir kaip norėtųsi pašalinti nuospaudą su skustuvu, peiliuku ar kitu aštriu įrankiu, to daryti nerekomenduojama, netgi, jei tai atlieka profesionalus pedikiūro specialistas. Tokios procedūros yra ne tik pavojingos, o daugelyje pasaulio šalių, netgi draudžiamos. Tinkama priežiūra ne tik sumažins suragėjusios odos sankaupas, bet ir padės išvengti jų ateityje.

Stiprių cheminių preparatų, naudojamų nuospaudų minkštinimui, sudėtyje yra tokie stiprios koncentracijos ingredientai kaip salicilo rūgštis ar kalio hidroksidas. Šios medžiagos gali dirginti odą arba sukelti cheminį gležnos odos nudegimą. Beje reikėtų vengti tirštos konsistencijos kremų ar “sunkių” losjonų. Manoma, jog tokios priemonės minkština nuospaudas, tačiau jos yra riebios, lėtai absorbuojasi ir paprastai duoda tik trumpalaikius rezultatus.

Geriausia pėdų odos priežiūros procedūra prasideda nuo profesionalaus pedikiūro, kurio metu naudojamos švelnios, bet ypač veiksmingos nuospaudų šalinimo priemonės. Jeigu jus vargina nuospaudos, ieškokite neagresyvių nuospaudų šalinimo priemonių, kurių sudėtyje yra Urėja (šlapalas). Urėja yra galutinis baltymų apykaitos produktas bei drėkiklis, kuris pasižymi unikalia savybe pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje. Urėja skatina odos eksfoliaciją – atlaisvina suragėjusias odos paviršiuje esančias ląsteles, nepažeidžiant natūralių odoje vykstančių procesų. Urėja turi antibakterinių bei priešuždegiminių savybių.

Visi norime turėti sveikas ir gražias pėdas ištisus metus. Mes norime, kad Jūs drąsiai avėtumėte atviras basutes.

FOOTLOGIX SPRENDIMAS

Footlogix® siūlo saugiausią ir veiksmingiausią sprendimą, kaip suminkštinti ir sumažinti nuospaudas su profesionalia Footlogix® pėdų priežiūros priemonių linija. Profesionalus pedikiūro specialistas padės atpažinti nuospaudos tipą bei kitas pėdų odos problemas. Įvertinęs pėdų būklę, meistras paprašys panardinti pėdas į vonelę, atliks odos šveitimą ir pradės nuospaudos šalinimo procedūrą. Su Footlogix® priemonėmis pedikiūro specialistas saugiai ir veiksmingai sumažins nuospaudas ir džiaugsitės neįtikėtinais pėdų odos pokyčiais.

Footlogix® Foot Soak (Pėdų vonelė): subalansuoja odos pH, turi antimikrobinių savybių, puikiai tinka sergantiems diabetu. Švelniai nuplauna nešvarumus ir nesausina odos. Sudėtyje yra Urėja – ingredientas, kuris minkština nuospaudas ir paruošia pėdas kitam procedūros žingsniui.

Footlogix® Callus Softener (Nuospaudų minkštiklis): šis profesionaliam naudojimui skirtas produktas purškiamas ant pėdų ir kojos pirštų. Veiksmingai minkština nuospaudas ir odeles aplink nagus. Nuospaudų minkštiklio po panaudojimo nereikia nuplauti, nes tai priemonė, kuri drėkina odą ilgai po procedūros.

Footlogix® Stainless Steel File (Nerūdijančio plieno lopetėlė): pamirkius pėdas vonelėje ir užpurškus Footlogix® nuospaudų minkštikliu, nerūdijančio plieno lopetėlė greitai ir veiksmingai pašalins suragėjusią odą. Šią dvipusę lopetėlę lengva išvalyti, dezinfekuoti ar sterilizuoti. Tai lopetėlė, kuri nedrasko odos!

Po pedikiūro būtina naudoti tinkamą Footlogix® pėdų priežiūros priemonę namuose. Tik tuomet pėdų oda bus tinkamai drėkinama ir saugoma. Jūsų pedikiūro specialistė patars, kokia priemonė tiks Jums!

Naudojant Footlogix® priemones sulauksite neįtikėtinų pėdų odos pokyčių. Rekomenduojama:

  • Suragėjusiai odai bei sausoms odelėms
  • Sausai odai ir nagams
  • Žmonėms, sergantiems Diabetu
  • Visiems, kuriems reikalinga pėdų priežiūra
XTEMOS ELEMENT

CAROUSEL OF POSTS