Putos šąlančioms pėdoms

Putos, kurios maloniai sušildo šaltas pėdas. Sudėtyje esantis rozmarinas suaktyvina pėdų odos kraujotaką. Sudėtyje yra Šlapalas (Urea), kuris minkština ir drėkina odą. Akimirksniu susigeria ir nepalieka lipnaus sluoksnio. Dermatologų ir kliniškai patikrinta. Sudėtyje nėra kvapų ir konservantų.

Paprasčiausia priežastis yra šilumos trūkumas. Kita priežastis – silpna cirkuliacija, kai nepakankamas kraujo kiekis patenka į kojas, kad jas sušildytų. Kraujotakos sutrikimus gali sukelti ir kitos organizmo problemos. Štai kelios svarbios priežastys, dėl kurių pėdos gali nuolatos šalti:

PROBLEMA

Žmonės, kurie gyvenime dažnai susiduria su šąlančių kojų ir pirštų problema, dažnai net nepagalvoja, kad tai gali būti pranašišku ženklu kai ko žymiai svarbesnio, nei tik reakcija į temperatūrų kaitą.

Paprasčiausia priežastis yra šilumos trūkumas. Kita priežastis – silpna cirkuliacija, kai nepakankamas kraujo kiekis patenka į kojas, kad jas sušildytų. Kraujotakos sutrikimus gali sukelti ir kitos organizmo problemos. Štai kelios svarbios priežastys, dėl kurių pėdos gali nuolatos šalti:

Anemija (mažakraujystė)

Anemija – tai patologinė būklė, kuriai būdingas per mažas eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių) kiekis kraujyje, dėl ko pablogėja deguonies transportas į audinius, o ypatingai į galūnes. Pagrindiniai anemijos požymiai yra silpnumas ir nuovargis, tačiau kitas požymist. y. dėl blogos kraujo apytakos šąlančios rankos ir kojos.

Periferinė arterijų liga (PAL)

Dar kitaip vadinama Periferinė Kraujagyslių Liga (PVD), aterosklerozė ar arterijų sienelės sukietėjimas. Arterijų sienelių sukietėjimas tai ilgalaikis procesas, kuris pasireiškia ne iš karto. Dažniausiai problemai pažengus, būdinga skųstis “pavargusiomis kojomis“, skausmu ir mėšlungiu, ypatingai vaikštant. Tačiau kiti simptomai tai yra šąlančios kojos ir paraudimas ar skausmas pėdose ir kojose.

Diabetas

Diabetu sergantys žmonės kenčia nuo blogos kraujo cirkuliacijos, nuo Periferinės neuropatijos (neurologinis sutrikimas t. y. nervų pažeidimai) ar nervo skausmo. Šąlančios pėdos, sąstingis ir dilgčiojimas tai tipiniai požymiai, kurie dažniausiai suaktyvėja nakties metu.

Venkite mirkyti pėdas šiltame vandenyje (galite net nepajusti, kad vanduo yra per šiltas). Rekomenduojama naudoti Footlogix Cold Feet Formula putas ir visada mūvėti šiltas kojines. Sėdėdami nuolatos judinkite pėdas ir kojas, kad suaktyvinti cirkuliaciją

Vikligė

Vilkligė – tai lėtinė uždegiminė autoimuninė liga, kuri gali išsivystyti iki Raynaud Sindromo, kuris pasireiškia, kai kūno galūnės tampa skausmingos. Tai vyksta dėl to, kad susitraukia smulkios kraujagyslės, sutrinka kraujo tekėjimas į rankų ir pėdų odą. Footlogix Cold Feet Formula putos gali palengvinti šią būseną.

Menstruacijos

Moteriški hormonai estrogenai, kurie gerina periferinę kraujotaką ir suaktyvėja menstruacijų metu, daro mus jautresnes šaltai aplinkos temperatūrai.

Rūkymas

Daugelis rūkalių net neįtaria, kad rūkimas gali tapti šąlančių pėdų priežastimi, nes rūkymas – glaudžiai susijęs su sutrikusia medžiagų apykaita. Būtent pėdos ir kojos pirmiausiai signalizuoja apie sulėtėjusią cirkuliaciją. Pirmieji simptomai yra šąlančios pėdos, bet vėliau gali pasireikšti audinių pažeidimas, skausmas, piktžaizdės ar net gangrenos.

Sėslus gyvenimo būdas

Sėslus gyvenimo būdas – tai lėta kraujo apytaką, todėl pirmiausiai tai pajuntame, kad pradeda šalti kojos ir rankos. Šiek tiek nesudėtingų pratimų ir kraujo apytaka bus atkurta, o šiluma greitai atplūs į raumenys ir odą.

Naudojami vaistai

Šąlančios pėdos gali būti vartojamų vaistų pasekmė – tokie kaip beta blokatoriai, skiriami aukštam kraujo spaudimui sureguliuoti ir migreniniam galvos skausmui malšinti arba gimdymo procesą reguliuojantys medikamentai, kurios veikia hormonų lygyje.

FOOTLOGIX SPRENDIMAS

Footlogix Cold Feet Formula suaktyvina kraujotaką ir kojos pradeda mažiau šalti. Pėdos nešąla, tačiau ir nešyla (jos ir neturi šilti).

Daugybė žmonių tam tikru gyvenimo momentu susiduria su šąlančių pėdų problema, bet, jei galvojate, jog šie simptomai yra ne vien tik poreikis naudoti Footlogix Cold Feet Formula, tačiau įtariate didesnę problemą, būtinai kreipkitės į gydytoją.

PASIRUOŠĘ DIRBTI SU FOOTLOGIX?

Gaukite išskirtines nuolaidas! Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime!

NORITE DIRBTI SU FOOTLOGIX?

    Pėdų būklė