Sveiki atvykę į dažniausiai užduodamų klausimų rubriką! Visi atsakymai vienoje vietoje. Čia rasite atsakymus į bendrai užduodamus klausimus apie priemones bei jų naudojimą, atsižvelgiant į pėdų būklę.

Kyla daugiau klausimų? Mielai padėsime! Rašykite info@footlogix.lt

Visos Footlogix® priemones yra saugios, sergantiems diabetu. Jos yra neokliuzinės tekstūros, jose nėra alkoholio ar dirbtinių kvapų.

Kadangi Footlogix® priemonės prasiskverbia pro epidermio sluoksnius, bet nepatenka į kraują, tai yra saugūs produktai. Tačiau, dėl aktyviųjų ingredientų, esančių priešgrybelinėse priemonėse (Peeling Skin (Nr.7), Rough Skin (Nr.7+ ) ir Anti-fungal Tincture(Nr.7T)), prieš naudojimą reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Kai kurioms nėščiosioms nerekomenduojamas pėdų masažas arba rekomenduojama tik tam tikra lengva masažo rūšis, taigi šiuo atveju nenaudojamas pėdų šveitiklis ir masažo kremas. Tačiau tai liečia visų firmų priemonės, skirtas masažui.

Footlogix® negali išgydyti psoriazės, tačiau padeda sušvelninti tokius psoriazės simptomus kaip paraudimas, niežėjimas ar pleiskanojimas.

Pradėkite kasdien naudoti Footlogix® Rough Skin Formula (Nr.7+) ryte, o DD Cream Mousse (Nr.1) vakare. Po dviejų savaičių kasdieninio naudojimo pamatysite, kad odos būklė pagerėjo. Tuomet galima putas naudoti tik vieną kartą dienoje: vieną dieną tepti Footlogix® Rough Skin Formula (Nr.7+), o kitą – DD Cream Mousse (Nr.1). Kai psoriazės simptomai sušvelnėja, rekomenduojama naudoti Daily Maintenance Formula (Nr.2) ir DD Cream Mousse (Nr.1) putas, kad oda išlaikytų drėgmę.

Taip, užtepus putas galima naudoti tiek šildomas kojines, tiek atlikti parafino procedūrą. Ir tik pačioje procedūros pabaigoje tepti Massage Formula (Nr.19).

The Foot Fresh Spray (Nr.9), Shoe Fresh Spray (Nr.10), Massage Formula (Nr.19), Cuticle Conditioner (Nr.12) ir Foot Soak (Nr.13) priemonėse yra kvapikliai. Visų kitų Footlogix® priemonių ingredientų sąraše kvapiklių nėra. Būtent dėl to, kad daugumoje priemonių kvapiklių nėra, jos puikiai tinka visiems. Footlogix® priemonėse nėra riešutų pėdsakų, taigi jos saugios tiems, kurie yra alergiški riešutams.

Ne. Šlapalas yra humektantas (drėkiklis), kuris gali būti visuose kosmetikos produktuose. Jis yra sukuriamas laboratorijose. Jo paskirtis yra išlaikyti drėgmę Stratum Corneum t. y. viršutiniame raginiame odos sluoksnyje. Oda tampa sausa, kai šlapalo kiekis odoje sumažėja. Tuomet atsiranda tempimo pojūtis, oda pradeda pleiskanoti. Šlapalas gerina raginio sluoksnio drėgmės balansą, mažina sausumą, slopina pleiskanojimą. Šlapalas neužkemša porų, nelieka odos paviršiuje, o įsigeria į epidermį. Visose Footlogix® priemonėse yra skirtingas šlapalo kiekis. Taigi, klientams, kurių kulnai suskeldėję, rekomenduojama naudoti Cracked Heel Formula (Nr.3+) putas, kuriose yra didžiausias šlapalo kiekis. Ir atvirkščiai, jeigu žmogus skundžiasi besilupančia pėdų oda, kuri yra pernelyg drėgna, naudos priemonę, kurioje nėra drėkinamųjų ingredientų, dar labiau drėkinančių odą. Tokiems žmonėms rekomenduojama naudoti Peeling Skin Formula (Nr.7) putas, kuriose beveik nėra šlapalo.

Nei viename iš Footlogix® priemonių nėra SLS.

Visiškai saugu sergantiems vėžiu ar besigydantiems nuo vėžio. Kadangi Footlogix® priemonės prasiskverbia pro epidermio sluoksnius, bet nepatenka į kraują, tai yra saugūs produktai. Visų žmonių, kurių yra susilpnėjusi imuninė sistema (ypač sergant vėžiu), oda yra sausa. Šlapalas – tai natūralus drėkinamasis faktorius, kuris padeda išlaikyti drėgmės balansą odoje, o tai reiškia apsaugoti odą nuo mikro įtrūkimų, kurie tampa tiesiu keliu infekcijoms patekti. Ypač rekomenduojamos DD Cream Mousse (Nr.1) putos, pasižyminčios veiksmingomis antimikrobinėmis savybėmis, stiprinančios apsauginį pėdų odos barjerą.

Footlogix® tai veganiška kosmetika. Footlogix® priemonėse nėra jokių gyvulinės kilmės ingredientų. Todėl šios priemonės laikomos veganiškomis. Kalbant apie toksinus, visų priemonių sudėtis ir ingredientai atitinka valstybės nustatytus standartus ir aktus: FDA ir Kanados Sveikatos nuostatus. Visų Footlogix® gaminių ingredientų koncentracija yra tokia, kuri yra saugi vartotojui.

Jūs nebūtinai privalote naudoti visas Footlogix® priemones. Kiekviena Footlogix® priemonė yra skiriama, atsižvelgiant į specifinius poreikius. Pvz.: Cracked Heel Formula (Nr.3+) putos yra skirtos sausiems, giliai suskeldėjusiems kulnams, Peeling Skin (Nr.7) putos – “atleto pėdai” prižiūrėti. Šių abiejų priemonių nerekomenduojama naudoti vienam žmogui

Nuo pat atsiradimo pradžios Footlogix® kiekvieną priemonę pradėjo žymėti skaičiais, kurie aiškiai apibrėžė, kuriai pėdų problemai spręsti priemonė yra skirta. Tačiau, laikui bėgant, tam, kad klientams būtų lengviau orientuotis, priemonių flakonėlius pradėjo žymėti skirtingomis spalvomis. Pvz.: flakonai su mėlynos spalvos pėda, reiškia drėkinamąją liniją, raudona pėda – priešgrybeliniai/antimikrobiniai sprendimai. Tačiau, kad neklaidinti senų klientų, priemonių numeracija išliko.