Straipsniai

RINKINYS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI NAMUOSE

Footlogix® priemonių liniją papildė priemonių, skirtų pėdų priežiūrai namuose, komplektas. Tai puiki galimybė pedikiūro profesionalams praplėsti mažmeninę prekybą ir paskatinti klientus įsigyti Footlogix® priemonių naudojimui namuose.

COVID-19 pandemija neabejotinai paveikė daugelio žmonių galimybę apsilankyti pas pedikiūro meistrą. Būtent tuomet Footlogix® atskuba į pagalbą. Footlogix® sukūrė naują priemonę, pakeičiant nuospaudų minkštiklio (Callus Softener) formulę ir pritaikant šią priemonę naudojimui namuose. Nuospaudų minkštiklis kartu su specialia pedikiūro lopetėle suteikia pėdoms veiksmingą drėkinančią ir minkštinančią procedūrą sausoms, šiurkščioms, suskeldėjusioms ir nuo nuospaudų kenčiančioms pėdoms.

RINKINYS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI “AT HOME” - TAI PUIKI PEDIKIŪRO PROCEDŪRA NAMUOSE

Footlogix® Callus Softener nuospaudų minkštiklis yra saugios sudėties priemonė, kurios nereikia nuplauti vandeniu. Minkštiklis drėkina odą net po jo panaudojimo. Priemonės sudėtyje yra patikrinti, aukštos kokybės ingredientai unikalioje formulėje, kuri yra saugi visiems, net sergantiems diabetu, brandaus amžiaus klientams bei imuninės sistemos sutrikimų turintiems klientams. Kartu su Footlogix® dviejų pusių pedikiūro lopetėle galima veiksmingai ir saugiai prižiūrėti pėdas namuose tarpuose tarp profesionalių pedikiūro procedūrų.

AR ŠIS PRIEMONIŲ RINKINYS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI PAKEIS PROFESIONALIAS PEDIKIŪRO PROCEDŪRAS?

Visiškai ne! Nuospaudų šalinimas namų sąlygomis niekada nepakeis apsilankymo pas profesionalą. Tačiau Footlogix® pripažįsta, kad ypač svarbu reguliariai rūpintis savo pėdomis namuose tam, kad pėdų oda būtų sveika ir graži. Ragindami klientus rūpintis pėdomis namuose tarpuose tarp profesionalių pedikiūro procedūrų, meistrai stiprins klientų pasitikėjimą Footlogix® priemonėmis ir skatins pastovių profesionalių procedūrų poreikį.

KAIP NAUDOTI PRIEMONES, ESANČIAS NAUJAME RINKINYJE FOOTLOGIX® ULTIMATE “AT HOME”?

Footlogix® rinkinys pėdų priežiūrai “At Home” gali tapti gelbstinčia pėdų priežiūros rutina namuose.

  • Užpurkšti nuospaudų minkštiklį ant švarios ir sausos pėdų odos 10cm atstumu;
  • Palaukti 3-5min, kol priemonė pilnai įsigers;
  • Su pedikiūro lopetėle pradėti poliruoti pėdą, kai oda išdžiūsta, tačiau lieka lipni. Nuospaudas ir šiurkščią odą pašalinti su grubia lopetėlės puse. Užbaigti odos poliravimą su švelnia lopetėlės puse. Jei reikia, procedūrą galima pakartoti;
  • Nuospaudų minkštiklio nereikia nuplauti, nes jo poveikis išliks po panaudojimo t. y. toliau drėkins odą;
  • Footlogix® lopetėlę lengva valyti – išplauti šepetėliu su vandeniu ir muilu;
  • Naudoti kiekvieną savaitę, kad pėdos būtų linksmos ir sveikos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *