Straipsniai

Ką rinktis: putas suskeldėjusioms pėdoms ar putas šiurkščioms pėdoms?

Regis, visi rūpinamės veido oda, bet ar naudojame reikiamą pėdų priežiūros priemonę? Kodėl tai taip svarbu? Šiuolaikinis gyvenimo būdas turi milžinišką įtaką pėdų būklei. Mūsų pėdos neša mus visą gyvenimą. Jos stukteli žemę maždaug 10,000 kartų per dieną ir joms tenka atlaikyti daugiau nei 600 metrinių tonų jėgos! Būtent dėl šių priežasčių storesnė pėdų oda atlieka apsauginę funkciją ir ji privalo būti nepažeista, sveika ir sudrėkinta.

Tam, kad pėdų oda normaliai funkcionuotų, Footlogix sukūrė unikalias priemones, skirtas pėdų odai. Kiekviena Footlogix priemonė yra sukurta tam tikrai pėdų problemai spręsti, todėl labai svarbu parinkti tinkamą priemonę, kad pasiekti maksimalius rezultatus.

Pvz.: dažnai neteisingai galvojama, kad Cracked Heel Formula (suskeldėjusiems kulnams Nr. 3+) putos yra tiesiog stipresnė Rough Skin Formula (šiurkščiai odai Nr. 7+) putų versija. Jeigu klientui leidžiama išsirinkti vieną iš šių putų, klientas paprastai pirmenybę teikia Cracked Heel Formula (suskeldėjusiems kulnams Nr. 3+) putoms, galvodami, kad šių putų dėka sausos odos problema bus išspręsta greičiau. Tačiau šių dviejų putų sudėtyje yra skirtingi ingredientai ir skirtingos jų koncentracijos, nes jos abi skirtos skirtingoms pėdų problemoms spręsti.

Šiurkšti oda

Šiurkšti tarsi švitrinis popierius oda, kurioje yra paviršiniai įtrūkimai, net ir reguliariai drėkinama gali būti (ir dažniausiai yra!) grybelinės infekcijos pasekmė. Kol grybelis nebus nugalėtas, net stipriausiai drėkinančios priemonės neišgydys šiurkščios, šerpetojančios, su mikro įtrūkimais pėdų odos. Būtent šiam tikslui Footlogix Rough Skin Formula (šiurkščiai odai Nr. 7+) putose yra priešgrybeliniai / antimikrobiniai ingredientai, Klotrimazolis ar Spirulina, kurie veiksmingai prižiūri ir gydo šiurkščią odą bei kovoja su odos išsausėjimu. Smulkūs įtrūkimai pėdų odoje – tai ideali terpė grybelinėms infekcijoms patekti į odą, todėl Footlogix Rough Skin Formula (šiurkščiai odai Nr. 7+) putose yra reikiamas šlapalo kiekis, kuris išsaugo drėgmę odoje, dėl ko nyksta paviršiniai įtrūkimai, o pėdos tampa lygios ir švelnios.

Suskeldėjusi oda

Giliai įtrūkę kulnai, kai įtrūkimai odoje plečiasi ir kraujuoja, yra visai kas kita negu paviršiniai įtrūkimai, esantys sausoje, šiurkščioje ir šerpetojančioje odoje. Kai įtrūkimai yra gilūs Footlogix Cracked Heel Formula (suskeldėjusiems kulnams Nr. 3+) putos duos akivaizdžius rezultatus, kuriuos žmogus ir pajaus, ir pamatys. Šiose putose nėra priešgrybelinių ingredientų. Jose yra didelė koncentracija šlapalo (Urea), kuris maksimaliai drėkina odą, o Nakvišų aliejus gerina odos struktūrą. Putos intensyviai drėkina ir minkština odą, todėl greitai nyksta gilūs įtrūkimai ir įplyšimai.

Visos Footlogix priemonės sukuria apsauginį odos barjerą, tačiau išlaiko odos pralaidumą, nepalieka riebaus sluoksnio. Jos pagamintos remiantis Dermal Infusion Technology®, kurios dėka aktyvūs ingredientai įsiskverbia į odos sluoksnius. Kiekvienoje priemonėje yra tikslus reikiamų ingredientų kiekis bei tiksli jų koncentracija tam, kad išspręstų vieną ar kitą pėdų odos problemą. Todėl labai svarbu teisingai nustatyti odos problemą ir parinkti teisingą priemonę, kuri padės pasiekti geriausius rezultatus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *