Straipsniai

KODĖL FOOTLOGIX® DAILY MAINTENANCE YRA GERIAUSIOS PUTOS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI

Naudoti kokybišką priemonę pėdų priežiūrai yra geriausias būdas pasirūpinti sausa pėdų oda tarpuose tarp profesionalių pedikiūro procedūrų. Kasdien naudojamas geras kremas užtikrina, kad pėdų oda bus drėgna ir sveika. Toks kremas puoselėja pėdų odos grožį ir sveikatą.

Vis dėlto nustebsite sužinoję, kad geriausia kojų odos priežiūros priemonė yra visai ne kremas! Deja daugelis populiarių kremų pėdų priežiūrai suteikia tik laikinus rezultatus. Laimei Footlogix® Daily Maintenance Formula putos yra visai kitokios nei bet kuris kitas rinkoje esantis pėdų priežiūrai skirtas produktas.  Kliniškai įrodyta, kad putos saugiai ir efektyviai drėkina odą (ir išlaiko drėgmę odoje!). Rezultatus jau galima pamatyti net po pirmo panaudojimo.

Footlogix® Daily Maintenance Formula putos tai ypatinga priemonė norint palaikyti gerą ir sveiką odos būklę. Tai puikus pasirinkimas kasdienei pėdų priežiūrai. Štai kodėl.

FOOTLOGIX® UNIKALI FORMULĖ

Footlogix® Daily Maintenance Formula  putų formulė yra geresnė nei įprastų pėdų kremų, nes putos sukurtos, remiantis unikalia, Footlogix® patentuota Dermal Infusion Technology® (DIT) technologija. DIT – tai pristatymo sistema, kurios dėka aktyvieji ingredientai pasiekia visus epidermio sluoksnius, nepalieka lipnaus sluoksnio, leidžia odai atlikti visas gyvybiškai svarbias funkcijas. Footlogix® Daily Maintenance Formula putos ne tik veiksmingai didina odos drėgmės lygį, bet ir sukuria apsauginį barjerą nuo drėgmės praradimo.

NELIEKA RIEBUMO IR LIPNUMO POJŪČIO

Akivaizdu, kad rūpintis pėdomis reikia kasdien. Tačiau tai lengviau pasakyti nei padaryti! Ypač jei naudojami kremai pėdų priežiūrai palieka riebią ir lipnią plėvelę odos paviršiuje. Jei skubate į darbą ar svajojate greičiau įsiropšti į lovą, mažiausiai ko norite, tai laukti, kol kremas įsigers į pėdų odą. Taigi ką tokiu atveju linkę daryti dauguma žmonių? Deja, jie visai atsisako kasdienės pėdų priežiūros…

Viena nuostabiausių Footlogix® Daily Maintenance Formula priemonės savybių yra tai, kad ji niekada nepalieka lipnios riebios plėvelės ant odos. Neokliuzinė putų formulė užtikrina, kad veiksmingieji ingredientai pasiekia reikiamas odos vietas ir greitai įsigeria į odą. Pėdų oda tampa elastinga, nelieka lipnumo ir riebumo pojūčio, taigi mautis kojinės ir autis avalynę galima tuojau pat po užtepimo. Būtent dėl to galima tikėtis, kad rūpinsitės savo pėdomis kasdien.

SAUGU VISIEMS

Kasdien naudojamų kosmetikos priemonių saugumas turėtų rūpėti visiems, ypač sergantiems cukriniu diabetu, senjorams ir tiems, kurie kenčia nuo imuninės sistemos sutrikimų bei tiems, kurių oda yra labai jautri. Footlogix® pėdų priežiūros priemonės yra saugios bet kokio amžiaus žmonėms bei bet kokio tipo odai. Footlogix® priemonės niekada nepakenks ir nedirgins odos.

LENGVAI ĮGYVENDINAMA PĖDŲ PRIEŽIŪROS RUTINA

Footlogix® Daily Maintenance Formula putos yra specialiame flakone. Stilingas ir higieniškas buteliukas saugo gaminį nuo išorinio užteršimo bei užtikrina, kad kiekvieną kartą papurškus, putos bus lengvos ir purios. Putų sudėtyje yra mažiau vandens nei kremo konsistencijos priemonėse, todėl norint pasiekti maksimalių rezultatų, reikia labai nedidelio priemonės kiekio. Tai reiškia, kad Footlogix® Daily Maintenance formula putos yra finansiškai palankus sprendimas – tai yra labai svarbu, renkantis kasdienę pėdų priežiūros priemonę.

Reikia lengvai supurtyti putų flakoną prieš naudojimą ir purkšti, kol pasirodys graikiško riešuto dydžio putų kiekis. Kruopščiai įmasažuoti putas į pėdas, ypatingą dėmesį skiriant kulnams bei tarpupirščiams. Norint pasiekti geriausių rezultatų, Footlogix® putomis tepti sausas ir švarias pėdas du kartus dienoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *