Straipsniai

PREMIUM KLASĖS PROFESIONALŪS FOOTLOGIX® ĮRANKIAI PERKELS PEDIKIŪRO PASLAUGAS Į AUKŠTESNĮ LYGMENĮ

Pėdų priežiūros specialistams tenka ypatinga atsakomybė t. y. įvertinti pėdų būklę ir žinoti, kaip veiksmingai spręsti pėdų odos problemas. Būtent todėl Footlogix® pirmenybę visada teikia švietimui bei mokymui. Footlogix® pelnytai užsitarnavo  puikią reputaciją kaip kompanija, pasiekusi veiksmingų pokyčių profesionalioje pėdų priežiūros srityje, mokydami pedikiūro specialistus “kaip ir kodėl” prižiūrėti pėdų odą ir nagus.

Footlogix® pripažįsta, kad profesionali pėdų priežiūra, tai ne tik pažangiausios priemonės pėdoms.  Norint pasiekti ilgalaikių teigiamų pėdų odos pokyčių, reikalingi geriausi, profesionaliai procedūrai skirti įrankiai. Profesionalų įrodyta, kad Footlogix® pedikiūro įrankiai padidina procedūros efektyvumą ir pagerina rezultatus. Išvada: laimingi, ištikimi klientai, kurie džiaugiasi gražiomis ir sveikomis pėdomis!

Footlogix® aukščiausios kokybės profesionalių įrankių komplektas leidžia pėdų priežiūros specialistams užtikrinti efektyvų pėdų problemų sprendimą nuo kulnų iki pirštų galiukų.

GERIAUSI ĮRANKIAI. GERIAUSI REZULTATAI.

Jei galvojate, kad visi pedikiūro įrankiai vienodi, galvokite dar kartą. Footlogix® įrankiai pareikalaus kiek daugiau išlaidų, tačiau šių priemonių kokybė ir ilgaamžiškumas yra ekonomiškiau nei vienkartinių ar plataus vartojimų įrankių pirkimas.

Ne visi įrankiai pagaminti vienodai. Pavyzdžiui, abejotinos kokybės įrankius gali sugadinti autoklavas. Jei įrankiai gaminami iš ne itin aukštos kokybės metalo, gali prasidėti korozija, kuri pasireiškia spalvos pakitimu ir dažnai painiojama su rūdimis.

Footlogix® įrankiai gaminami iš aukščiausios kokybės Solingen nerūdijančio plieno.

Kiekvienas įrankis yra ergonomiško dizaino, ypatingai tikslus ir labai patvarus – pajėgus atlaikyti nuolatinį plovimą muilu ir vandeniu, pamerkimą į dezinfekcijos tirpalą ir netgi sterilizavimą sterilizatoriuose ar autoklavuose be jokių neigiamų pasekmių.

Footlogix® pedikiūro įrankiai naudojami kartu su profesionalų patikrintomis Footlogix® pedikiūro priemonėmis leidžia pedikiūro specialistams pasiekti stulbinamų pėdų odos pokyčių ir užtikrinti klientų pasitikėjimą.

FOOTLOGIX® PEDIKIŪRO ĮRANKIAI

Footlogix® Pedikiūro Lopetėle Profesionalams

Tai Footlogix® sėkmingas lyderis! Viena priemonė, kuri pakeičia visą profesionalią pėdų priežiūros procedūrą!  Footlogix® Pedikiūro Lopetėlė lengvas, dvipusis, daugiakryptis įrankis, kuris yra lengvai išvalomas, dezinfekuojamas ir sterilizuojamas. Tai lopetėlė, turinti daug pranašumų, lyginant su kitomis rinkoje esančiomis pėdų dildėmis: pagaminta iš tvirto nerūdijančio plieno, su išgraviruotu lazeriu paviršiumi.

Tai ypatingai patvari lopetėlė, kurioje nesikaupia mikrobai kaip kad lavos akmenėliuose ar kituose porėtuose paviršiuose. Šios lopetėlės ypatingas graviruotas paviršius leidžia dildinti pėdą įvairiomis kryptimis, nedraskant odos. Dezinfekuojama/sterilizuojama Footlogix® Pedikiūro Lopetėlė atlaiko iki 780 keičiamų vienkartinių priklijuojamų lopetėlės lapelių.

Footlogix® Pedikiūro lopetėlė kartu su Footlogix® Callus Softener (Nuospaudų minkštikliu) užtikrina veiksmingą ir nesudėtingą nuospaudų šalinimo procesą. Nuospaudas, suragėjusias odos vietas ir nagų odeles lengva panaikinti be jokio spaudimo.

FOOTLOGIX® NAGŲ KAMPŲ DILDĖ & ŠAUKŠTELIS ODELIŲ IŠVALYMUI:

Šis dvipusis įrankis profesionalams skirtas negyvos odos šalinimui nuo nago plokštelės bei įaugusių nagų tvarkymui. Su apvalia ir švelnia įrankio galvute lengvai išvalysite odos likučius nuo nago bei po nagu, pasieksite šoninius volelius. Siauras dildės galiukas idealiai tinka įaugusių nagų tvarkymui.

Footlogix® Odelių minkštiklis (Footlogix® Cuticle Softener No11) veiksmingai suminkština kietas odeles aplink nagus ir po laisvuoju nago kraštu, o įrankis leidžia greitai ir lengvai jas pašalinti.

PRECISION ĮRANKIŲ RINKINYS

Footlogix® priemonių rinkinyje yra 4 aukščiausios kokybės įrankiai, stilingame veganiškos odos dėkle.

  •  Footlogix® Kojų Nagų Žnyplės: ergonomiška žnyplučių forma, specialiai gaubti aštrūs ašmenys leidžia patogiai ir tiksliai nukirpti net storiausius kojų nagus. Tekstūruota rankena patogi rankose ir užtikrina saugų įrankio valdymą. “Užrakinama“ rankena užtikrina saugų žnyplučių laikymą.
  •  Footlogix® Žnyplės Įaugusiems Nagams: ergonomiška žnyplučių forma, itin smaili ašmenys ir tiesi kerpamoji dalis leidžia tiksliai nukirpti nagus ir pasiekti sunkiai pasiekiamus nago kraštelius. Dvigubos spyruoklės dėka įrankis tolygiai paskirsto apkrovą ir sumažina nuovargį darbo metu.
  •  Footlogix® Nagų Kampų Dildė & Šaukštelis odelių išvalymui: šiuo profesionalams skirtu dvipusiu įrankiu lengva išvalyti odelių likučius nuo nago plokštelės ir išlyginti nago kraštelius. Apvalus įrankio galiukas skirtas apynagių odelių šalinimui, suragėjusios odos po laisvuoju nago krašteliu ir kraštinių volelių valymui. Siaurasis įrankio galas skirtas suapvalinti aštrius nago kraštus.
  •  Footlogix® Dvipusė Nagų Dildė: ypatingai patvari, nerūdijančio plieno dildė turi aštrią ir švelnią pusę. Dildė skirta suteikti formą, žnyplutėmis sutrumpintiems kojų nagams.

Footlogix® Įrankiai: Privalumai

  •  Užtikrinti Patikimumą: aukštos kokybės įrankiai padidina efektyvų pėdų problemų sprendimą
  •  Veiksmingas pedikiūras padės pagerinti klientų pėdų būklę = KLIENTO LOJALUMAS
  •  Pasinaudokite Footlogix® mokymo programa, išmokite teisingai naudoti Footlogix įrankius ir perkelkite savo paslaugas į aukštesnį lygį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *