Straipsniai

VYRŲ PĖDŲ PRIEŽIŪRA

Žmogaus pėdos kasdien daugybę kartų stukteli žemės paviršių. Suaugęs žmogus per dieną vidutiniškai žengia apie 5000 žingsnių, taigi pėdos būna išsekusios, prakaituotos, šiurkščios, skeldėjančios ir dažnai skleidžiančios ne itin malonų kvapą.

Nors sveika pėdų oda galime pasirūpinti ir namuose, tačiau reguliarus apsilankymas pas pedikiūro specialistą užtikrina, kad tai darome teisingai.

Vyrai vis dar sudaro nedidelę grožio salonų klientų dalį, tačiau jų skaičius nuolat auga. Pasaulinė rinkos tyrimų bendrovė nurodo, kad ypač didėja 18 – 34 metų amžiaus salonų lankytojų vyrų skaičius.

Žemiau pateikiami keli naudingi patarimai, kaip geriau aptarnauti klientus vyrus grožio salonuose ir suprasti kai kurias būtent vyrų pėdų problemas, su kuriomis galite susidurti.

1. SUSTORĖJĘ, GRYBELINĖS INFEKCIJOS PAŽEISTI NAGAI

Nors su kojų nagų grybeliu susiduria ir vyrai, ir moterys, vyrai yra linkę nekreipti dėmesio į pasikeitusią nagų spalvą bei nago plokštelės sustorėjimą ir neįvertina galimos grėsmės.

Kasdienis batų avėjimas, o vėliau sunkios treniruotės, kurių metu kojos įspraustos į sportinius batelius, visa tai gali skatinti pėdų prakaitavimą ir nagų grybelio atsiradimą. Nagų grybelis dauginasi tamsioje ir drėgnoje aplinkoje ir jį dažniausiai pastebime tik tuomet, kai pažeidžiamas visas nagas.

Su šia atsparia infekcija kovoti itin sunku, nes ji glūdi nago guolyje. Footlogix Nail Tincture Spray – Purškiama Tinktūra gali padėti susidoroti su šia infekcija.

2. TARPUPIRŠČIŲ MACERACIJA

Dažnai, susidūrus su nagų grybeliu, gali pasireikšti tarpupirščių maceracija. Kasdien mūvint kojines ir avint batus, drėgmė sulaikoma tarpupirščiuose ir gali išprovokuoti odos pažeidimus.

Priklausomai nuo kūno lankstumo bei įprastos pėdų priežiūros rutinos, klientas vyras ne visada gali ir nori įvertinti savo odos tarp pirštų būklę arba apskritai nežino, kad ši vieta gali būti pažeista.

Jeigu kliento tarpupirščiuose pasireiškė maceracija, perspėkite jį, kad ši pėdų vieta privalo būti švari ir sausa. Apie pėdų grybelį signalizuoja ir atsiradęs nemalonus kvapas, taigi klientui būtina rekomenduoti Footlogix putas Besilupančiai Pėdų Odai – Footlogix Peeling Skin Formula.

3. PĖDŲ KVAPAS

Nemalonus pėdų kvapas gali būti grybelinės infekcijos ar gausaus prakaitavimo ženklas. Jei pajutote, kad vyrų pėdos skleidžia aitrų kvapą, būtinai apžiūrėkite odą tarpupirščiuose, nagus bei kulnus.

 

Pastebėjus pėdų grybelio požymius, atsižvelgiant į infekcijos vietą, rekomenduokite tinkamą priemonę problemai spręsti. Nagų grybelio priežiūra labai skiriasi nuo grybelio tarpupirščiuose priežiūros.

 

Būtina atkreipti dėmesį į avalynę. Jei vyras retai keičia kojines ar avi tuos pačius batus kiekvieną dieną, tuomet kovoti su pėdų grybeliu ir kvapu itin sudėtinga.

Footlogix Foot Fresh – Purškiamas skystis pėdoms nuo prakaitavimo ir Footlogix Shoe Fresh – Avalynės dezodorantas – tai priemonės, kurias galite rekomenduoti ir jos tikrai padės! Šių priemonių sudėtyje yra Arbatmedžio Aliejus, kuris turi dezinfekuojamųjų savybių, naikina blogąsias bakterijas ir neutralizuoja aitrų pėdų kvapą. Foot Fresh Spray turi vėsinančios mėtos, kuri gaivina pėdas po ilgos dienos. Reikia purkšti ant kojų ar į batus kiekvieną dieną arba taip dažnai, kaip reikia ir leisti išdžiūti. Footlogix® Shoe Fresh galima purkšti ant dažnai liečiamų sportinės įrangos paviršių, jogos kilimėlių ar kitų daiktų, kurie sugeria nemalonius kvapus.

4. ŠIURKŠTŪS, SURAGĖJĘ KULNAI

Dėl ilgalaikio būvimo batuose, kulnai tampa šiurkštūs ir suragėję. Tai dažna varginanti vyrų pėdų būklė, kuri tik patvirtina kaip apleista gali būti pėdų oda.

Pėdos turi atlaikyti mūsų kūno svorį ir nuolatinę batų trintį į kulnus, taigi sausi kulnai galiausiai suskyla.

Daugelį kietų, suragėjusių kulnų negalima sutvarkyti vieno apsilankymo pas pedikiūro specialistą metu. Tokiems kulnams reikia nuolatinės priežiūros namuose.  Footlogix Callus Softener – Nuospaudų Minkštiklis – tai pirmas žingsnis, švelnios pėdų odos link. Geriausi rezultatai pasiekiami, naudojant kartu su Footlogix pedikiūro lopetėle.

Viršuje paminėti tik kelios iš galimų vyrų pėdų odos problemų. Didžiausias skirtumas tarp vyrų ir moterų šiuo klausimu yra jų sąmoningumo lygis. Todėl labai svarbu įrodyti vyrų auditorijai, jog kasdieniai pėdų priežiūros įpročiai daro didelę įtaką bendrai organizmo būklei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *