Straipsniai

PENKIOS PRIEŽASTYS, KODĖL FOOTLOGIX® YRA GERIAUSIA PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA

Ieškote geriausių priemonių pėdų priežiūrai? Jūs nesate vieninteliai. Maždaug 85% gyventojų kenčia nuo pėdų ar su pėdomis susijusių problemų, nuo varginančio odos išsausėjimo iki sudėtingų pėdų odos būklių. Gydytojai ir pedikiūro specialistai visame pasaulyje pripažįsta, kad greitas gyvenimo tempas ir neteisinga mityba turi neigiamą įtaką sveikatai. Odos ir nagų problemų dabar daugiau nei bet kada anksčiau. Daugelis pėdų priežiūros priemonių suteikia tik laikiną pagerėjimą, tad nenuostabu, kad daugelis žmonių tikisi surasti priemones, kurios suteiktų akivaizdžius teigiamus pokyčius pėdų odoje.

Taigi, kokia turėtų būti geriausia pėdų priežiūrai skirtų priemonių linija? Veiksmingi ir inovatyvūs ingredientai yra būtini kokybiškose pėdų priežiūros priemonėse, tačiau yra ir daugiau svarbių rodiklių. Geriausios pėdų priežiūros priemonės privalo veiksmingai pristatyti tas veikliąsias medžiagas į gilius odos sluoksnius, suaktyvindamos gyvybiškai svarbias odos funkcijas ir užtikrindamos tinkamą odos drėkinimą. Be to, geriausios pėdų priežiūros priemonės niekada neturėtų pakenkti pėdų odai pvz. sukelti odos deginimo pojūtį ar užkimšti odos porų savo “sunkia” konsistencija. Idealu, jei pėdų priežiūros priemonės yra saugios bet kokiai pėdų odai (net sergantiems cukriniu diabetu ar turintiems susilpnėjusią organizmo imuninę sistemą!). Idealios pėdų priežiūros priemonės turi suteikti pėdoms greitą ir ilgai išliekančią pagalbą (už prieinamą kainą!) ir niekada nepalikti lipnaus sluoksnio.

Tai iš tiesų didelis iššūkis! Tiesa, tik vienas prekinis ženklas atitinka visus reikalavimus ir siūlo priemones, kurios patenkina visus šiandienos klientų pėdų odos poreikius. Nesvarbu ar kenčiate nuo skausmingų nuospaudų, gilių įtrūkimų, kovojate su nemaloniu pėdų kvapu, kenčiate nuo “atleto pėdos“ ar susiduriate su kitomis pėdų odos problemomis, yra 5 priežastys, kodėl Footlogix® yra geriausias prekinis ženklas rinkoje.

1. FOOTLOGIX® - VIENINTELĖ PASAULYJE PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ LINIJA, SUKURTA REMIANTIS DERMAL INFUSION TECHNOLOGIJA (DIT).

Footlogix® – pirmoji ir vienintelė pasaulyje PEDICEUTICAL® Pėdų Priežiūros Priemonių linija putų pavidalu su Dermal Infusion Technology® (DIT) technologija. DIT – tai unikali “transporto priemonė”, kuri perneša aktyviuosius ingredientus pro raginį odos sluoksnį (Stratum Corneum) į gilesnius epidermio sluoksnius ir leidžia odai sveikai funkcionuoti. Tai technologija, kuri užtikrina, kad Footlogix® aktyvieji ingredientai pasieks reikiamas odos vietas. Nei vienos kitos kompanijos priemonių pėdų priežiūrai poveikis neparemtas DIT technologija.

Kaip veikia DIT? Dermal Infusion Technology® atkartoja odos barjerinę funkciją tam, kad įsiskverbtų į odą. Su DIT yra sukuriamas apsauginis barjeras, kuris yra pralaidus, neužkemša porų. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad DIT efektyviai padidina drėgmės išlaikymą odoje ir suformuoja apsauginį odos barjerą nuo dirgiklių ir drėgmės praradimo.

2. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS APRŪPINA ODĄ AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SUDEDAMOSIOMIS DALIMIS TARP JŲ IR PATENTUOTA ANTIMIKROBINIU POVEIKIU PASIŽYMINČIA SPIRULINA (SPIRALEEN®).

Footlogix® priemonių sudėtyje yra aukščiausios kokybės sudedamosios dalys kaip Urea (šlapalas), kuris pasižymi geru drėkinamuoju poveikiu ir apsaugo nuo vandens netekimo; Q10 (CoQ10) kofermentas, yra svarbus antioksidantas, atlieka energijos nešėjo darbą ląstelėse; įvairūs eteriniai aliejai, kurie pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu ir raminamuoju poveikiu, veikia kaip dekongestantai.

Be to, kai kuriose Footlogix® priemonėse yra Spiraleen®, unikalus antimikrobinis patentuotas Footlogix® koncentratas. Šis Footlogix® sukurtas biologiškai aktyvaus mikro dumblio ekstraktas užtikrina optimalią ląstelių apsaugą, skatina regeneracijos procesus ir stimuliuoja kolageno sintezę odoje, suteikia stiprumo nagams. Veiksmingas Spiraleen® ekstraktas suteikia gerą apsaugą nuo mikrobų, stiprina odos apsauginį barjerą. Pėdų oda atrodys graži ir sveika. Footlogix® yra vienintelė kompanija gaminanti pėdų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra Spiraleen® ekstraktas.

3. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS GREITAI ĮSIGERIA Į ODĄ, SUTEIKIA ILGALAIKĮ DRĖKINIMĄ, NEPALIEKA LIPNAUS SLUOKSNIO.

Daugelis gamintojų, kaip priemonių pėdoms privalumą, akcentuoja susidariusią lipnią plėvelę odos paviršiuje, kuri neleidžia drėgmei išgaruoti ir suteikia odai apsaugą. Dažnai tokia lipni oda kelia nemalonius pojūčius, tačiau daugelis tą plėvelę supranta kaip įrodymą, kad pėdų priežiūros priemonė yra veiksmingai drėkinanti.  Deja, tai ne visada tiesa. Dažniausiai drėkinimo pojūtis yra laikinas, o riebi plėvelė turi okliuzinį veikimą t. y. neleidžia odai atlikti gyvybiškai svarbių funkcijų. PVZ.: priemonės, turinčios okliuzinį veikimą, gali užkimšti prakaito liaukas, todėl sutrinka prakaitavimas, toksinų šalinimas.

Footlogix® pėdų priežiūros priemonės yra geriausios, nes jos yra kitokios. Visos Footlogix® priemonės yra ne okliuzinio veikimo, netrikdo natūralių odos procesų, leidžia odai atlikti visas gyvybiškai svarbias funkcijas. Footlogix® priemonės veiksmingai saugo odą nuo drėgmės praradimo. Footlogix® patentuotas ingredientų mišinys suformuoja nematomą apsauginį sluoksnį, kuris sulaiko drėgmę ir suteikia ilgalaikį drėkinimą ypatingai sausai pėdų odai. Footlogix® priemonės nepalieka tiršto, lipnaus sluoksnio odos paviršiuje. Tiesiog užsitepkite ir eikite! Mautis kojines ir autis avalyne galite iš karto.

4. FOOTLOGIX® PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS YRA SAUGIOS KIEKVIENAM.

Pačios geriausios pėdų priežiūros priemonės turėtų būti saugios visiems. Footlogix® ypatingai veiksminga, be jokių agresyvių medžiagų priemonių linija, kurią saugu naudoti visiems: ir sergantiems cukriniu diabetu, ir senjorams, ir imuninės sistemos sutrikimus turintiems asmenims. Tiesą sakant, drėkinamąsias procedūras su Footlogix® priemonėmis pėdų priežiūros specialistai rekomenduoja visiems, kenčiantiems nuo įvairių pėdų odos ir nagų ligų.

5. FOOTLOGIX® UNIKALIOS PĖDŲ PRIEŽIŪRAI SKIRTOS PRIEMONĖS PUTŲ PAVIDALU UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ!

Footlogix® – finansiškai racionalus pasirinkimas, o tai yra dar viena svari priežastis, kodėl rinktis šias priemones. Footlogix® supranta, kad net ir geriausios priemonės turi būti finansiškai naudingos. Būtent dėl šios priežasties Footlogix® priemonės yra ypač koncentruotos. Užtenka tik vieno nedidelio graikiško riešuto dydžio putų kamuoliuko, kad pėdų oda būtų tinkamai sudrėkinta – iš vieno putų flakono bus net 160 kamuoliukų! Palyginimui, įprastų kremų pėdų priežiūrai sudėtyje yra daug vandens, todėl, norint pasiekti akivaizdžių rezultatų, kremą reikia tepti gausiai. Taigi, tradicinio kremo pėdoms išeiga yra akivaizdžiai didesnė nei tokios pat talpos Footlogix® putų flakono. Trumpai tariant, Footlogix® pėdų priežiūros priemonės kiekis vienam klientui kainuoja mažiau ir duoda geresnių rezultatų nei kitų kompanijų produktai.

Footlogix Priemonės – tai kas geriausia dabartiniu metu rinkoje. Tai mokslo ir gamtos vienybė, kuri leidžia pasiekti stulbinamų pėdų odos pokyčių, kurių taip reikia šiandienos žmogui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *